• Meble z drewna w rustykalnym stylu
 • Komoda drewniana
 • Kolekcja Wenecja
 • Kolekcja Skandi
 • Meble dostępne od ręki
 • PROMOCJA! RUSTYKALNY KREDENS
 • Kolekcja Country White
 • Kolekcja Clasico
 • Kolekcja Prowansja

Praca z domu w dobie COVID-19

Praca w domu nie jest już taka nowatorska – biurko w domu z naszych mebli z drewna do biura. Obecnie miliony profesjonalistów mieszka tam, gdzie pracują i pracują tam, gdzie mieszkają – niestety COVID-19 – spowodował to iż tworzymy swoje miejsca pracy w miejscu gdzie mieszkami. Oczywiście aby miało to sens musimy mieć odpowiednie miejsce, a co za tym  idzie odpowiednie meble takie jak biurka z drewna, regały z drewna na dokumenty itp.

biurka z drewna

Wielu z nas robi to obecnie z konieczności, ale faktem jest, że praca zdalna jest na zawsze. Firmy takie jak Twitter i Facebook już wprowadzają ustalenia dotyczące telepracy na czas nieokreślony i prawdopodobnie pójdzie w ich ślady więcej organizacji. W końcu istnieje wiele sposobów, w których praca w domu jest lepsza zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

regały z drewna

Jednak praca zdalna nie jest pozbawiona wyzwań. Dzieci, zwierzęta, ciasne przestrzenie, sąsiad koszący trawnik podczas spotkania o 11 rano, niezachwiane uczucie, że tak naprawdę nigdy nie pracujesz i jakoś jednocześnie nigdy nie jesteś w pracy.

To jest dużo. A między niezliczoną presją w pracy i poza nią, wydaje się, że nigdy nie ma idealnego czasu, aby to wszystko rozgryźć. Poza tym, jak każdy, kto ostatnio kupował krzesło, może ci powiedzieć, umeblowanie domowego biura nie jest tanie.

Aby pomóc Ci w jak najszybszej i jak najbardziej ekonomicznej optymalizacji pracy z domu, pomyśleliśmy, że podzielimy się 7 wskazówkami dotyczącymi konfiguracji biura domowego, które możesz teraz zastosować:

1. Chroń szyję .

Większość tradycyjnych środowisk biurowych jest zaprojektowana ergonomicznie. Zostały stworzone, aby pomóc ludziom czuć się jak najbardziej komfortowo podczas godzin nieprzerwanej pracy.

Jeśli nie jesteś architektem lub inżynierem przemysłowym, Twoje domowe biuro prawdopodobnie nie zostało skonfigurowane z myślą o ergonomii. Oznacza to, że im dłużej pracujesz, tym bardziej obciążasz swoje ciało i tym większe jest ryzyko urazów i długotrwałych komplikacji zdrowotnych. Dni spędzone przy laptopie mogą prowadzić do różnego rodzaju dolegliwości fizycznych - od bólu szyi i pleców po zespół cieśni nadgarstka, chroniczne bóle głowy, zmęczenie, a nawet problemy trawienne.

Na szczęście możliwe jest naprawienie tych problemów i odwrócenie uszkodzeń ciała. Oto kilka zaleceń ekspertów ds. Ergonomii:

Najpierw podnieś ekran i popraw swoją postawę. Monitor powinien znajdować się na wysokości oczu. Jeśli używasz laptopa, możesz potrzebować stojaka i / lub stosu książek. Twoje ręce powinny swobodnie spoczywać na klawiaturze (ponownie, jeśli używasz laptopa, może być konieczne podłączenie zewnętrznej klawiatury). Twoje plecy powinny być proste, łokcie i kolana ugięte pod kątem 90 stopni, a stopy osadzone na podłodze.

Po drugie, zastanów się, na czym siedzisz. Jeśli Twoje obecne krzesło nie jest wystarczająco wygodne, czas - tak - zainwestować w dobre krzesło biurowe. Jest to warte swojej ceny - później unikniesz niektórych kosztownych rachunków medycznych.

Po trzecie, rób częste przerwy w ciągu dnia. Spróbuj wstać i rozciągnąć się mniej więcej raz na godzinę. Zmniejsz zmęczenie oczu, postępując zgodnie z zasadą 20-20-20: co 20 minut patrz na coś oddalonego o 20 stóp przez 20 sekund.

2. Niech stanie się światło.

Różnica między wygodnym, przyjaznym i produktywnym miejscem pracy a tą częścią domu, do której często się boisz, wychodzi na jaw. Podczas gdy wiele tradycyjnych biur jest nadmiernie oświetlonych ostrymi fluorescencyjnymi lampami sufitowymi, biura domowe mają zwykle odwrotny problem - niewystarczającą ilość światła.

Rozjaśnij swoje miejsce pracy wieloma źródłami światła (np. Dwie lampy podłogowe i lampa biurkowa). Dobrze jest mieć dostępne zarówno oświetlenie pośrednie, zastane, jak i oświetlenie zadaniowe.

Ale jeśli to możliwe, najlepszym rozwiązaniem jest naturalne światło. Postaraj się umieścić swoje miejsce pracy obok okna i zaciągnij rolety lub zasłony. Twoje oczy będą Ci wdzięczne. Oto kilka wskazówek dotyczących oświetlenia.

3. Zamknij drzwi.

Wiem, że nie każdy może zastosować tę wskazówkę. Być może mieszkasz w kawalerce lub dzielisz przestrzeń z jednym lub kilkoma członkami rodziny, partnerami lub współlokatorami. Może utkniesz podczas pracy przy kuchennym stole, blacie, sofie lub łóżku. Nie musisz mi mówić, że to nie jest idealne.

Ale zakładając, że masz oddzielny pokój, w którym możesz pracować, powinieneś traktować ten pokój jak biuro. Oznacza to stworzenie wyraźnej granicy między miejscem pracy a resztą domu - zarówno mentalnej, jak i fizycznej, aby powstrzymać inne żyjące istoty. Najłatwiej to zrobić, zamykając drzwi.

Pamiętaj, że być może będziesz musiał wyjaśnić innym, dlaczego zamykasz drzwi, a nawet wtedy, że możesz nie być w stanie uniknąć każdej przerwy. Mimo wszystko jest to lepsze niż próba odebrania telefonu, podczas gdy dzieci wspinają się po tobie lub pisze e-maila na kanapie obok Brada, który ogląda WWE.

4. Otwórz okno.

Świeże powietrze jest dobre dla Twojej duszy i zdrowia. Badania pokazują, że cyrkulacja powietrza osłabia cząsteczki wirusa i zapobiega stanowi zwanemu „syndromem chorego gabinetu”.


  POLECAMY meble drewniane
  W naszej ofercie mamy wiele kolekcji mebli z litego drewna, w tym miejscu pokazujemy wybrane przez nas meble z danej kolekcji – zmieniamy je co jakiś czas aby mogli Państwo zapoznać się z całą naszą ofertą mebli z drewna.

  Zobacz nasze meble z drewna:

  PRODUKTY DOSTEPNE OD REKI

  Regał z drewna litego RUS-R4 wosk ciemny

  Regał z drewna litego RUS-R4 wosk ciemny

  1750.00 zł

  1969.00 zł

  zobacz szczególy

  Łóżko drewniane Merkury NW140 dowolny kolor

  Łóżko drewniane Merkury NW140 dowolny kolor

  440.00 zł

  541.00 zł

  zobacz szczególy

  Komoda RTV biały+dąb sosnowa Classico RTV02

  Komoda RTV biały+dąb sosnowa Classico RTV02

  600.00 zł

  924.00 zł

  zobacz szczególy

  Rustykalny kredens z drewna RUS-KR9

  Rustykalny kredens z drewna RUS-KR9

  2400.00 zł

  3012.00 zł

  zobacz szczególy

  Kredens sosnowy Country KRC2 całość biały

  Kredens sosnowy Country KRC2 całość biały

  2240.00 zł

  2490.00 zł

  zobacz szczególy

  Regał z drewna na książki RUS-R4 wybielający+wosk ciemny

  Regał z drewna na książki RUS-R4 wybielający+wosk ciemny

  1750.00 zł

  2165.00 zł

  zobacz szczególy

  Łóżko drewniane POLO całość wosk ciemno brązowy

  Łóżko drewniane POLO całość wosk ciemno brązowy

  207.00 zł

  230.00 zł

  zobacz szczególy

  Komoda z drewna litego RUS-K17 wosk ciemny

  Komoda z drewna litego RUS-K17 wosk ciemny

  1750.00 zł

  2027.00 zł

  zobacz szczególy

  Witryna z drewna litego RUS-W16 wybielający+wosk ciemny

  Witryna z drewna litego RUS-W16 wybielający+wosk ciemny

  1890.00 zł

  2286.00 zł

  zobacz szczególy

  Kredens Country KRC-07 biały+wosk przydymiony

  Kredens Country KRC-07 biały+wosk przydymiony

  3030.00 zł

  3704.40 zł

  zobacz szczególy

  Biała komoda Country KC3 biały+wosk przydymiony

  Biała komoda Country KC3 biały+wosk przydymiony

  1140.00 zł

  1395.00 zł

  zobacz szczególy

  Regał z drewna litego RUS-R14 wybielający+wosk ciemny

  Regał z drewna litego RUS-R14 wybielający+wosk ciemny

  2060.00 zł

  2541.00 zł

  zobacz szczególy

   
  Kategorie mebli drewnianych, mebli z drewna

  PRODUKTY

   


  WZORNIK KOLORÓW NASZYCH MEBLI DREWNIANYCH
  PATYNA - BIAŁA STRIPED PINEPATYNA ECRU STRIPED PINEPATYNA - JACOBEANKOLOR KRYJĄCY - POPIELKOLOR KRYJĄCY - BIAŁYKOLOR KRYJĄCY - NIEBIESKIKOLOR KRYJĄCY - RÓŻOWYKOLOR KRYJĄCY - ECRULAKIEROBEJCA - BEZBARWNALAKIEROBEJCA - OLCHA CIEMNA 22-05LAKIEROBEJCA - DĄB 22-25LAKIEROBEJCA - JASNY ORZECH 22-60LAKIEROBEJCA - BRĄZ RUSTIKAL 22-23LAKIEROBEJCA - CIEMNY ORZECH 22-66LAKIEROBEJCA - WENGE RETROLAKIEROBEJCA - WYBIELAJACALAKIEROBEJCA - ORZECH BOLOŃSKIWOSK - CIEMNO BRĄZOWYWOSK - BEZBARWNYWOSK - DĄB PRZYDYMIONY


  ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW o meblach z drewna

  2017-05-19 13:27:32
  A. z Białegostoku
  Warto czekać na meble z firmy KMB nawet jeśli to trochę trwa. Meble solidne,starannie wykonane i piękne. Kontakt z
  2021-04-14 21:09:25
  Ola
  Dzisiaj otrzymałam szafę i komodę z kolekcji wenecja. Meble bardzo piękne, staranie i dokładnie pomalowane.Polecam
  2017-08-14 08:09:04
  Anna, Olsztyn
  Po raz drugi zamówiłam meble w tej firmie. Zarówno za pierwszym razem, jak i teraz mogę mówić tylko dobre rzeczy.
  2018-10-17 06:30:38
  Ewa
  Firma bez zastrzeżeń jedynie zbyd długi termin. Same meble starannie wykonane. Kontakt bardzo miły.Pozdrawiam Ewa Knauf
  2018-01-09 17:42:15
  Bożena
  Meble dotarły,są przepiękne,warto czekać,polecam wszystkim chcącym zmienić wystrój wnętrza, zapach sprowadził wszystkich
  2014-11-03 23:42:15
  Tomek