4591.00 PLNWitryna z drewna litego
numer katalogowy: Witryna Florencja WF-5
WYMIARY:
Szerokość: 250cm
Wysokość: 200cm
Głębokość: 40cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny wraz z wystającymi po bokach wieńcami.
BUDOWA:
Pięciodrzwiowa witryna drewniana sosnowa do salonu lub jadalni składająca się z dwóch części dwudrzwiowych zewnętrznych oraz jednodrzwiowej części wewnętrznej wraz z dwoma dużymi i jedną małą szufladą. W każdej części po cztery półki. Całość uzupełnia frezowany wieniec górny ozdobny oraz stylizowane uchwyty wybarwione w starym złocie.
MATERIAŁ:
Witryna drewniana do salonu lub jadalni z kolekcji Florencja w całości wykonana z drewna litego. Z zewnątrz materiał w pierwszym gatunku, wewnątrz drobne, zdrowe sęki. Dna szuflad oraz ściana tylna wykonana z płyty HDF lakierowanej. Wieniec górny prosty frezowany. Fronty osadzone na zawiasach puszkowych, szuflady na prowadnicach rolkowych gwarantujących wieloletnią bezawaryjną ich prace.
Kolorystyka prezentowanego mebla ma charakter podglądowy. Wybarwienie mebla do wyboru indywidualnego z pośród dostępnej powyżej kolorystyki.
Witryna Florencja WF-5 ze względu na gabaryty dostarczana jest w kilku segmentach.
Podczas składania zamówienia w rubryce przeznaczonej na uwagi należy opisać :
- ewentualną chęć zastosowania innego wybarwienia na wieńcu górnym , wieńcu dolnym,


2014-12-20 21:22:51
Elżbieta
Chciałabym serdecznie podziękować!! tym samym podzielić się swoją opinią na temat waszej firmy. Kraina Mebli Drewnianych to profesjonaliści. Pomogli mi całkowicie odmienić moją kuchnie, POMIERZYLI,ZAPROJEKTOWALI,STWORZYLI WIZUALIZACJĘ!!! to bardzo mi pomogło!! Polecam wszystkim są niesamowici!! Kuchnia cieszy oko a przede wszystkim jest bardzo funkcjonalna!!
Udana transakcja! Dziękujemy za pomoc we wniesieniu komody:) Polecam tego sprzedawcę!!!
Wszystkie meble które zamówiłem były nie typowe i tutaj zaskoczę wszystkich... Po uzgodnieniach telefonicznych, w ciągu tygodnia zjawił się pracownik na pomiar, następny tydzień wizualizacja oraz wycena. Właśnie to wzbudziło moje największe zdziwienie, nawet pobliscy stolarze nie potraktowali mnie tak profesjonalnie.
Realizacja trwała 6 tygodni po czym rozwiali moje wszystkie wątpliwości. Profesjonaliści!!! Polecam. Naprawdę jeżeli tak traktują prostego klienta to zajdą daleko. Bardzo miło wystawia się taką opinię bo naprawdę zasłużona.
Pozdrawiam
Krzysiek
Trochę się bałem zakupów przez internet, lecz okazuje się że trochę zaufania i można mieć bardzo ładne meble
Meble wysokiej jakości solidne, z naturalnych materiałów bez dykty i płyty,ledwo to zataszczyłem na swoje 4
Ceny naprawdę atrakcyjne, a jakość i wykonanie rewelacyjne. Mogę z czystym sumieniem polecić...
POZDRAWIAM