1599.00 PLNWitryna Skandi
produkt prezentowany na zdjęciu: korpus- biały kryjący, nóżki oraz uchwyty lakier bezbarwny
(wybarwienie mebla do wyboru indywidualnego, dopłata w zależności od koloru)
Po wybraniu koloru głównego, należy w uwagach zamówienia dopisać wybrany kolor uchwytów i nóżek!
numer katalogowy: Witryna Skandi WKS1
WYMIARY:
Szerokość: 80 / 90cm
Wysokość: 204cm
Głębokość: 42cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, najbardziej wystających elementów.
OPIS PRODUKTU:
Witryna dwudrzwiowa z trzema półkami wykonana z litego drewna sosnowego.
Fronty, ramka drewniana z przeźroczysta szybą uzupełnione w stylizowane uchwyty wykonane z drewna.
Plecy wykonane z płyty HDF, kolor płyty dopasowany do zamówionego produktu.
W kolekcji występuje bardzo dużo modeli mebli, które łączy niespotykana forma wzornictwa, nietuzinkowe nogi oraz oryginalny wygląd frontów, który w końcowym efekcie nada wyjątkowy charakter całemu mieszkaniu. Kolekcja Skandi będzie idealnie prezentować się w każdym pomieszczeniu, zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.
Witryna Skandi WKS1 dostarczana jest w paczkach lub w całości, po uprzednim zgłoszeniu w zamówieniu.

2020-11-06 19:17:55
Kamila
Polecam! Meble bardzo starannie wykonane,solidne i piękne. Bardzo urokliwe, robią bardzo duze wrażenie... Na pewno jeszcze wrócę do zakupów u Państwa a innym naprawdę szczerze polecam!
Pozdrawiam całą firmę i dziękuję że jestem zadowolona z zakupów.
Jestem bardzo zadowolona z ławki którą kupiłam. Piękny i solidny mebel. Zachwycają się nią znajomi i rodzina. Jeśli będę potrzebowała jeszcze jakiś mebli to kupię je w tylko u Was. Sprzedający bardzo uprzejmy i dostawa bez zarzutów. Gorąco polecam!
Trochę się bałem zakupów przez internet, lecz okazuje się że trochę zaufania i można mieć bardzo ładne meble
Meble wysokiej jakości solidne, z naturalnych materiałów bez dykty i płyty,ledwo to zataszczyłem na swoje 4
Ceny naprawdę atrakcyjne, a jakość i wykonanie rewelacyjne. Mogę z czystym sumieniem polecić...
POZDRAWIAM