• Stylowe meble z drewna
  • Meble z drewna w rustykalnym stylu
  • Komoda drewniana
  • Kolekcja Florencja
  • Kolekcja Wenecja
  • Kolekcja Skandi
  • Meble dostępne od ręki
  • PROMOCJA! RUSTYKALNY KREDENS
  • Kolekcja Country White

Meble z drewna historia

Meble z drewna definiuje się jako ruchome wyposażenie, które ma na celu uczynienie biura lub domu osoby bardziej odpowiednim i wygodnym do życia lub pracy. Mebel można wykorzystać do przechowywania, siedzenia lub spania. Koncepcja mebli powstała po raz pierwszy już w 3100-2500 roku p.n.e. Pierwsze przedmioty stworzone do użytku domowego były wykonane z kamienia, ponieważ w okresie neolitu drewno nie było łatwo dostępne. Komody, kredensy i łóżka były jednymi z pierwszych form mebli. Na początku mówiono, że komoda była najważniejszym meblem, ponieważ w neolitycznym społeczeństwie znajdowały się naprzeciw wejścia do każdego domu i często wystawiały rzeźbione dzieła sztuki symbolicznych przedmiotów. Z biegiem lat, zwłaszcza we współczesnych, eksplodowała koncepcja funkcjonalnych mebli w gospodarstwach domowych, zachowując jednocześnie aspekt artystyczny, który był widoczny w okresie neolitu. To ustąpiło miejsca dla dzieł w naszej kulturze, które są zarówno funkcjonalne w naszym codziennym życiu, jak i forma grafiki, na którą przyjemnie się patrzy. Podstawowy projekt większości mebli pozostał w większości niezmieniony, chociaż materiał i stabilność stały się silniejsze i trwalsze, z większym naciskiem na wygodę i luksus we współczesnym życiu. Krzesła zostały zaprojektowane jako coś więcej niż tylko miejsce do siedzenia, ale jako miejsce do relaksu dzięki takim przedmiotom, jak fotele i funkcje bujania. Łóżka są zaprojektowane tak, aby zapewniać nam komfort podczas snu, a nie zapewniać podstawowych elementów, które nie pozwalają nam leżeć na ziemi. Zmiana projektu mebli w pewnym sensie pokazuje ewolucję naszego społeczeństwa od zwykłego przetrwania do życia w luksusie i przywilejach.

Rodzaje niektórych mebli z drewna 

Krzesło z drewna  - Krzesła bardzo się zmieniły na przestrzeni dziejów. Istnieje wiele różnych typów krzeseł w zależności od ich przeznaczenia. TO ZNACZY. Stoły do ​​jadalni, krzesła składane, leżaki itp. Zdjęcia i ich opisy znajdują się w linku.
Fotel z drewna - Fotel to krzesło, które jest często tapicerowane i wyściełane dla maksymalnego komfortu. Fotele mają możliwość odchylania się do tyłu i zwykle mają wbudowany podnóżek, który rozciąga się z przodu krzesła, co zapewnia optymalny relaks.
Stolik kawowy - Stoliki kawowe (lub stoliki typu cock-tail) to niskie stoliki, które zwykle umieszcza się przed sofą lub fotelem. Stolik kawowy służy do napojów, jedzenia lub miejsca, w którym można usiąść po długim dniu.
Biurko z drewna  - Biurka to zasadniczo stoły o płaskich powierzchniach, ale mają szuflady i miejsce do siedzenia dla jednej osoby. Biurka zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić osobie najbardziej efektywny sposób przechowywania materiałów biurowych i dokumentów, jednocześnie mogąc siedzieć przy biurku i pracować.
Stół drewniany - stoły mają płaskie powierzchnie z „nogami”, które zapewniają stabilność, dzięki czemu przedmioty można stabilnie stawiać na nich.Stolik końcowy - stolik końcowy odnosi się do bardzo małego stolika, który jest umieszczony na końcu sofy lub siedzenia miłosnego i jest często używany do przechowywania 
Łóżko z drewna  - Łóżko składa się z materaca i ramy. Łóżko przeznaczone jest dla osób pragnących odpocząć lub spać w całkowicie poziomej pozycji. Obecnie niektóre łóżka mają możliwość zmiany podparcia lędźwiowego za dotknięciem przycisku.
 ZOBACZ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW o meblach z drewna

2017-08-28 10:58:16
Karolina
Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat firmy. Kontakt we wszystkich etapach realizacji zamówienia
2016-03-03 15:08:37
Stanisław

Trochę się bałem zakupów przez internet, lecz okazuje się że trochę zaufania i można mieć bardzo ładne meble

2014-06-20 10:55:30
Grzesiek

Meble wysokiej jakości solidne, z naturalnych materiałów bez dykty i płyty,ledwo to zataszczyłem na swoje 4

2020-10-06 15:07:22
ELŻBIETA
Meble bardzo ładne. Dziękuję Panu Krzysztofowi za dostawę w krótszym terminie.
2022-02-01 08:28:33
Sylwia
Mebelki SUPER wykonane zgodnie z oczekiwaniem.Jakość, funkcjonalność,estetyka na wysokim poziomie.Super kontakt i
2017-05-12 17:41:44
Katarzyna
Jestem świeżo po dostawie mebli i mogę szczerze polecić zakupy w tej firmie. Wyjątkowo miła i fachowa obsługa.Jakość
2014-04-12 08:10:24
Paulina

Ceny naprawdę atrakcyjne, a jakość i wykonanie rewelacyjne. Mogę z czystym sumieniem polecić...

POZDRAWIAM

2017-08-09 12:41:29
Agnieszka
Jestem bardzo zadowolona z zamówionego przedpokoju.Solidne wykonanie, a stolarka mistrzostwo świata.Podziwiam ludziKraina Mebli Drewnianych
Budzów 785
34-211 Budzów

NIP: 552 169 05 24 REGON: 122964210
Nasi konsultanci odpowiedza na wszystkie Panstwa pytania:


tel. 730 521 118
tel. 730 521 119

email: biuro@krainameblidrewnianych.pl

Copyright KrainaMebliDrewnianych.pl