5119.00 PLNnumer katalogowy: Kredens wenecja KRW2
(produkt prezentowany na zdjęciu: korpus-biały kryjący / wieniec górny, blat -calvados)
WYMIARY:
Szerokość: 170cm
Wysokość: 210cm
Głębokość: 55cm
Podany wymiar to wymiar zewnętrzny, najbardziej wystających elementów.
OPIS PRODUKTU:
Kredens wykonany z litego drewna sosnowego.
Kredens składa się z komody dolnej oraz nadstawki górnej. W komodzie znajduje się sześć funkcjonalnych i pojemnych szuflad wysuwanych na prowadnicach rolkowych oraz dwie szafki zamykane drzwiczkami z jedną półką pośrodku.Górę stanowi oszklona nadstawka z trzema drzwiczkami.
Fronty wzbogacone w ozdobne filunki uzupełnione w stylizowane uchwyty wybarwione w starym złocie z dopełnieniem porcelanowym. Plecy komody oraz dna szuflad wykonane z białej płyty HDF.
Kredens wenecja KRW2 dostarczany jest w dwóch segmentach (komoda i nadstawka).
Podczas składania zamówienia w rubryce przeznaczonej na uwagi należy opisać :
- kolor wieńca górnego i blatu jeśli ma on różnić się od wybarwienia korpusu mebla. (przykład: korpus-kryjący biały / blat-lakierobejca dąb)
Pozostałe meble w kolekcji Wenecja ⮞ zobacz
Kredensy z pozostałych kolekcji ⮞ zobacz
Jak kupować ⮞ zobacz
Transport ⮞ zobacz
W kolekcji występuje prawie 40 modeli mebli, które łączy niespotykana forma wzornictwa, nietuzinkowe nogi, stylizowany blat oraz oryginalny wygląd frontów, który w końcowym efekcie nada wyjątkowy charakter całemu mieszkaniu.


2026-02-13 18:32:52
Karolina
To nasz kolejny zakup w Waszej firmie! Dziękujemy za rzeczowa konkretną realizację zamówienia, kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni. Meble solidne bardzo dobrze wykonane.
Pozdrawiamy Karolina i Michał Wałbrzych
Witam Chciałam bardzo podziękować za sprawnie przeprowadzoną transakcję- mimo mojego niezdecydowania- Taboreciki super!
Dziękuję również za dostawę do Żywca.
Już podałam do wiadomości wśród znajomych Państwa stronę – reklamując solidność i rzetelność w podejściu do klienta.
pozdrawiam
Kawał dobrej roboty, aż miło patrzeć na wniebowziętą żonę. Napewno wrócimy do zakupów w waszej firmie!!!
Kontakt ze sprzedawcą ok .Czas realizacji również,jedynie z montażem poszli na łatwiznę powinny być meble mocowane na trzpienie mocujące i mimośrody no a tak to efekt jest taki że w meblach za 3tys wystają śruby zatkane plastikowymi nakładkami które psują cały efekt.
Trochę się bałem zakupów przez internet, lecz okazuje się że trochę zaufania i można mieć bardzo ładne meble
Meble wysokiej jakości solidne, z naturalnych materiałów bez dykty i płyty,ledwo to zataszczyłem na swoje 4
Ceny naprawdę atrakcyjne, a jakość i wykonanie rewelacyjne. Mogę z czystym sumieniem polecić...
POZDRAWIAM